בס"ד
לקבלת מידע ולהזמנות חייגו 072-273-0011

מצבר לאוטו לא חייב להיות יקר מאוד

מצברים לרכבים » בלוג » מאמרים » מצבר לאוטו לא חייב להיות יקר מאוד

כן, גם התור של המצבר שלכם הגיע. לוו המחוונים אינו מאיר כמו פעם וגם הרדיו מתנתק בכל פעם מחדש. ואם לא די בכך, אז אינכם מצליחים להתניע את הרכב כראוי, נאלצים "להילחם" עם המפתח וגם כאשר אתם כבר מצליחים להתניע, נשמעים קולות תקתוק מטרידים ביותר. אם כבר עברו 3 או 4 שנים טובות מאז שקניתם את הרכב, תתחילו לחשוד במצבר. ייתכן שאתם צריכים לקנות מצבר חדש.

קונים מצבר בזול

המצבר הוא הכוח שמניע את הרכב ומעניק לו את אספקת החשמל. זאת יודע כל מי ששכח לכבות את האורות ברכב וגילה יום למחרת שהוא אינו יכול להתניע. כשהמצבר שובק חיים, יש צורך לקנות מצבר חדש.
עניין זה מרתיע אנשים רבים, מכיוון שלפעמים מדובר בהוצאה בלתי רצויה. אך ניתן בהחלט לקנות מצבר בזול. חברה מקצועית מציע לכם מבצעים על מצברים איכותיים, מצברים שיכולים לשמש אתכם לעוד שלוש שנים נוספות.
מבין המצברים הקיימים ניתן להזכיר מצברי וורטה, שנפ, טיטניום, בוש, ניסן פאוור או וולטה.

בוחרים את אנשי המקצוע

גם אם אתם מחפשים מצברים בזול, חשוב לוודא שהחברה שאתם פונים אליה היא חברה מקצועית ומומלצת. מסיבה זו, כדאי לחפש חומר נוסף על מצברים ועל מתקני מצברים ברשת האינטרנט, לשאול חברים קרובים לגבי חברה טובה או אפילו חברים בפייסבוק." כל האמצעים כשרים לחיפוש ובלבד שתוכלו למצוא את החברה המתאימה ביותר. כי כאשר מדובר ברכב הפרטי שלכם, אין מקום לפשרות.

שומרים על המצבר

גם אם קניתם מצבר חדש, אין זה אומר שצריך להזניח אותו. חשוב לנקוט באמצעים שונים כדי לדאוג לכך שהמצבר ישמש אתכם לפחות עד לתאריך התפוגה שלו. ראשית, יש צורך לבדוק את המצבר מדי תקופה אצל חשמלאי רכב. איש המקצוע ידע אם יש צורך להוסיף מים מזוקקים למצבר. שנית, כדי לשמור על הכוח של המצבר בתקופת הקיץ, מומלץ לצמצם בצריכת מכשירים חשמליים כמו רדיו, מזגן או GPS. שלישית, אם אתם יוצאים לחופשה ארוכה, כדאי לבקש מחבר או בן משפחה להתניע את הרכב ל-15 דקות כדי לטעון את המצבר.

Leave a Comment