בס"ד
לקבלת מידע ולהזמנות חייגו 072-273-0011

מצברים בראשון לציון

מצברים לרכבים » בלוג » מאמרים » מצברים בראשון לציון

ברחבי ראשון לציון והסביבה פזורים שלטים שונים, עשויים קרטון מתפורר, כתובים בכתב יד, בצמתים וברחובות הראשיים, המזמינים את הנהגים לרכוש מצברים במחירי הפסד שאסור לפרסם. אלא שתושבי העיר הרביעית בגודלה יודעים בדיוק מה טוב עבורם וממה כדאי להיזהר, ועשרות אלפי הנהגים בעיר בחרו בקול תרועה – "בשבילנו, רק 'ענק המצברים'". אם גם אתם בעלי רכב וחוששים מהיום בו תיכנסו לרכבכם בחיוך ותגלו שהמצבר הלך לעולמו, הישארו עימנו ותכירו מקרוב את יבואנית המצברים שחוללה את מהפכת השירות של תחום המצברים.

רכישת מצבר – מה חשוב לבדוק?

ברכישת מצבר לרכב שלכם, ישנם מספר פרמטרים חשובים במיוחד שחשוב לדעת בוודאות. ראשית, האם מדובר במצבר חדש או "מחודש" (מילה מכובסת למצבר משומש, שאין לכם שמץ של מושג כמה זמן עבד). בישראל נמכרים מדי יום מאות מצברים שאינם חדשים, לעיתים ללא חשיפת העניין בפני הלקוח. נקדים ונאמר – ישנם מצברים משומשים במצב מצוין, שבהחלט שווים את ההנחה במחיר. אך רק בחברה מקצועית, אמינה ורצינית כמו "ענק המצברים", תוכלו להיות בטוחים שהמצבר המשומש במצב משביע רצון.

שנית, החברה המייצרת. לישראל משווקים מצברים ממספר חברות בולטות בעולם, ביניהן ורטה, טיטניום, שנפ, בוש ועוד. בדקו היטב מי החברה המייצרת ומה טיבה! נקודה שלישית היא כל נושא האחריות. חברת "ענק המצברים" מתגאה בתקופת אחריות של שנה עד שלוש שנים עבור מרבית המצברים החדשים שהיא מוכרת. גם ברכישת מצבר משומש, תזכו לאחריות. אל תרכשו מצבר ללא אחריות! אל תרכשו מצבר חדש עם אחריות בת חודשים אחדים בלבד! ותוודאו שיש עם מי לדבר במקרה של תקלה (טלפון משרדי, אתר מסודר וכו', ולא סלולארי של בן אדם לא מזוהה שהיום עונה לכם ומחר לא).

אם טרם השתכנעתם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של "ענק המצברים", נגלה לכם שהחברה זמינה 12 שעות מדי יום לטלפון מכם במקרה שנתקעתם ואתם זקוקים שאנשי מקצוע יגיעו אליכם, לראשון לציון והסביבה. איש מקצוע יגיע בהקדם האפשרי, יבדוק את אשר קרה, ובמידת הצורך, יציע לכם ממגוון המצברים שברשות החברה. שירות מהיר ומקצועי – מצבר לרכב עד הבית

מצברים בראשון לציון? רק ב"ענק המצברים".

Leave a Comment